Volkswagen Golf 2013

Në Shitje

No: 2772694598

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

270000 km

No: 2772694598

Volkswagen Golf 2013

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

270000

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data6/25/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf
Viti2013
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km270000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

WV Golf 7 2.0

Viti 2013 2.0 Tdi 110 kw 150 HP

i doganuar

km 270 mi

Farat Xenon lleda panoram

Kilometra të garantuara Me garancion ne km dhe aksidente!

Prishtine -Airoport , Rruga e Pejes

045 880 880

044 225 816

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00