Volkswagen Golf 2015

Në Shitje

No: 0672875258

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

178335 km

No: 0672875258

Volkswagen Golf 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

178335

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1600.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

120

Data6/3/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km178335
Fuqia (ps)120
Motorri (cc)1600.0
NgjyraHiri

VW GOLF SPORTSVAN 1.6TDI - i sapo Doganuar 

Vetura eshtë e sapo ardhur nga Zvicera

Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 178335 •

Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara

 

Disa nga karakteristikat e vetures jane:

Ccm: 1.6 TDI - 120 PS / 91 KW

Viti 10.01.2015 ~ Modeli 2016

 

Disa nga karakteristikat e veturës janë:

• Nderruesi i shpejtesive: Automatik DSG

• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri

• Gjamat Color TM të prodhuara nga prodhuesi

• Fullë Asistime gjatë vozitjes ne vija te bardha

• Drrita të Mjegulles në pjesën para dhe mrapa

• Gjamat & Pasqyre Elektronike & me ngrohës

• Senzora parkingu para dhe pas funksinale

• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”

• Sistem të senzorit të shiut funksional

• Klimë multifunksionale & Digjitale

• Sistem të lidhjes Telefon-Veturë

• Ulëse me Ngrohje dhe me buton

Çmimi sipas marrëveshjes

 

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:

Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp 

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00