Volkswagen Golf 2015

Në Shitje

No: 9197845665

€ 12,900.00

Gjakovë, Kosovo

279023 km

No: 9197845665

Volkswagen Golf 2015

Në shitje
€ 12,900.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

279023

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

1600.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

105

Data5/27/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km279023
Fuqia (ps)105
Motorri (cc)1600.0
NgjyraBardhë

VW GOLF VII TDI BLUEMOTION - i sapo Doganuar 

Vetura eshtë e sapo ardhur nga Zvicera

Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 279023 •

Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara

 

Disa nga karakteristikat e vetures jane:

Ccm: 1.6 TDI - 105 PS / 77 KW

Viti 02.10.2014 ~ Modeli 2015

 

Disa nga karakteristikat e veturës janë:

• Nderruesi i shpejtesive: Manual

• Xhamat Color TM të prodhuara nga prodhuesi

• Drrita të Mjegulles në pjesën para dhe mrapa

• Xhamat & Pasqyre Elektronike & me ngrohës

• Sistem të ndërrimit të shpejtësive në timon

• Senzora parkingu para dhe pas funksinal

• Sistem të ulseve me ngrohje & me buton

• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”

• Sistem të senzorit të shiut funksional

• Klimë multifunksionale & Digjitale

 

Çmimi sipas marrëveshjes,mundesi pagese edhe me Kredi: ”BKT”

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:

Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 12,900.00