Volkswagen Golf 2018

Në Shitje

No: 2344726321

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

142000 km

No: 2344726321

Volkswagen Golf 2018

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

142000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data6/25/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km142000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)0.0
NgjyraHiri

VW Golf 7.5 viti 2018 Automatik

Km 142000

i doganuar

goma treja

Adresa, Rruga e pejës

Prishtine-Airoport

Nr tel: 045 880 880 

044 225 816

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00