Volkswagen Golf 2019

Në Shitje

No: 5973732636

€ 17,800.00

Prishtinë, Kosovo

144000 km

No: 5973732636

Volkswagen Golf 2019

Në shitje
€ 17,800.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

144000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1598.0

Karburanti

Diesel

Data6/7/2023
BrandVolkswagen
SerialGolf
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km144000
Motorri (cc)1598.0
NgjyraHiri

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 17,800.00