Volkswagen Golf 2019

Në Shitje

No: 7242915909

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 7242915909

Volkswagen Golf 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.6

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

116

Data6/25/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)116
Motorri (cc)1.6
NgjyraHiri

WV Golf 7.5 Automatik

Viti 10/2019

Motori- 1.6 kw 85 HP 116

Kilometra të garantuara

E mirëmbajtur vetem në servise të autorizuara

Shitje export ( pa doganë ) I sapo importuar dhe pa vozitur ne Kosove!

Me garancion ne km dhe aksidente!

Prishtine -Airoport , Rruga e Pejes

Nr. tel: 045 880 880

  044 225 816

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00