Volkswagen Golf 2019

Në Shitje

No: 8988737756

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

180233 km

No: 8988737756

Volkswagen Golf 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

180233

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data6/25/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km180233
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

WV Golf 8 Automatik

Fuqia 2.0 110 kw 150 HP

I doganuar km 180233

Kilometra të garantuara

E mirëmbajtur vetem në servise të autorizuara

Shitje export ( pa doganë ) I sapo importuar dhe pa vozitur ne Kosove!

Me garancion ne km dhe aksidente! 

Prishtine -Airoport , Rruga e Pejes

045 880 880 

044 225 816

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00