Volkswagen Golf 2020

Në Shitje

No: 9930350224

€ 23,500.00

Prishtinë, Kosovo

108000 km

No: 9930350224

Volkswagen Golf 2020

Në shitje
€ 23,500.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

108000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1995.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data7/5/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km108000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)1995.0
NgjyraKaltërt

 VITI: 2020

KM 108.000

Kilometra të garantuara

E pa aksidentuar

E mirëmbajtur në servise të autorizuara

Shitje export ( pa doganë )

Mundësi ndërrimi me veturë Financim 100% Kohëzgjatja 10 Vite

Aplikimi bëhet në zyret tona ( iDrive ) dhe Online ne website

Bashkëpunim me të gjitha bankat- BKT

 Nr tel 048-660-691 ose 049-340-444

Ju mirëpresim 

Lokacioni : https://maps.app.goo.gl/3jRn9cVXGt6jzWAY6?g_st=ic

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 23,500.00