Volkswagen Golf 2021

Në Shitje

No: 9811894868

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

460000 km

No: 9811894868

Volkswagen Golf 2021

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

460000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.0

Karburanti

Diesel

Data9/25/2023
BrandVolkswagen
SerialGolf
Viti2021
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km460000
Motorri (cc)2000.0
NgjyraZezë

VW Golf 8 2.0 Tdi R-line Viti 2021 46’000 KM ?? 048-303-505 ?? 048-404-909

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00