Volkswagen Golf 6 2009

Në Shitje

No: 6353776533

€ 8,200.00

Vushtrri, Kosovo

316 km

No: 6353776533

Volkswagen Golf 6 2009

Në shitje
€ 8,200.00

Vendndodhja

Vushtrri, Kosovo

Km

316

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

0.00

Karburanti

Diesel

Rear

6x2

Data1/30/2023
BrandVolkswagen
SerialGolf 6
Viti2009
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km316
Motorri (cc)0.00
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes

WV GOlF 6 2.0 TDI

VITI 2009

RKS

AUTOMJETI I POSEDON KLIMATRONIK TEMPOMAT NEVIGACION SENZOR PARINGU KARRIKAT NXEMJE N GJENDJE SHUM T MIR

 

PER MA SHUM INFO 044176199 +39344176199

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 8,200.00