Volkswagen Golf 6 2010

Në Shitje

No: 6089712646

€ 00.00

Vushtrri, Kosovo

3000 km

No: 6089712646

Volkswagen Golf 6 2010

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Vushtrri, Kosovo

Km

3000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

0.00

Karburanti

Diesel

Rear

4x2

Data2/1/2023
BrandVolkswagen
SerialGolf 6
Viti2010
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km3000
Motorri (cc)0.00
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes

Shes wv golf 6 2.0

Viti 2010

Automatik

Klimatronik

Tempomat

Navigacion

Senzor paringu n gjendje shum t mir

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00