Volkswagen Golf 6 2012

Në Shitje

No: 7248074141

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

200400 km

No: 7248074141

Volkswagen Golf 6 2012

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

200400

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/28/2023
BrandVolkswagen
SerialGolf 6
Viti2012
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km200400
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi
 • Siguria

  ASR, ABS

 • Rehatia

  Pëlhurë / Lëkurë Ulëse

 • Ngasja

  Start/Stop, Cruise Control, Timon Elektrik, Gjashtë-Shpejtësi, Timon Lëkure, Rregullim i timonit

 • Aksesorë

  Panoram, Panoram e plotë, Kapak Smart Deck, Dritare Elektrike, Derë Elektrike, Felga Alumini, Xham i Perparem / Panoram

 • Dukshmëria

  Dritat (Mjegulle), Drita (Senzor nate), Dritat (Halogen), Dritat (LED), Fara (përshtatëse), Larja e Fenerëve

I ardhur nga zvicrra,i doganuar,ne gjendje shum te mir,sa po eshte ber servis dhe ju ka ndruar rrypi dhomzor,ka liber servisi dhe garantojm 100% per kilometra. Ekstra-cabriolet,klimatronik,navigavion,komanda vollan,ulset sport,tempomat,dritat automatik i leshon dhe i hek te gjatat,hapet cabrioleti me pull,senzora parkingu,lleda mbas,fellne 17coll me goma te reja,dy qelsa etj. Vetura eshte e prodhuar me 26.08.2012. Per me shum info.049677778 ose 049333888.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00