Volkswagen Golf 7 2014

Në Shitje

No: 4050432891

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 4050432891

Volkswagen Golf 7 2014

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.6

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data7/6/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)1.6
NgjyraHiri

GOLF 7 1.6 TDI AUTOMATIK DSG 2014

E SAPO DOGANUAR ME DOGAN TE PAGUAR.

VITI 29.09.2014 1.6 TDI AUTOMATIK Km 254 000 KARRIKAT ME NXEMJE. STAR STOP. AUTO HOLD. 

Nr tel 045 66 53 11

Magjistralja Prishtinë-Mitrovic 1 km nga rrethi i ismetit, ngjitur me Hib Petrolin.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00