Volkswagen Golf 7 2014

Në Shitje

No: 6006995862

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

218000 km

No: 6006995862

Volkswagen Golf 7 2014

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

218000

Transmisioni

Manual

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/19/2023
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km218000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

Vw Golf VII 2.0 TDI R-Line Viti:2014 Km:218.000 me liber servisi I doganuar Nga Zvicra???????? 049739999

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00