Volkswagen Golf 7 2014

Në Shitje

No: 6194366649

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

318233 km

No: 6194366649

Volkswagen Golf 7 2014

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

318233

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data4/4/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km318233
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2000.00
NgjyraZezë

VW GOLF VII 2.0TDI CLBMT - I sapo Doganuar 

Vetura eshtë e sapo ardhur nga Zvicera 

Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 318233 •

Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara

Disa nga karakteristikat e vetures jane:

Ccm: 2.0TDI - 150 PS / 110 KW

Viti 28.04.2014 ~ Modeli 2015

NEW MODEL FULLË LED PANORAM

Disa nga karakteristikat e vetures janë:

• Nderruesi i shpejtesive: Automatik DSG

• Sistem multifunksional të hapjes/mbylljes së Panorames

• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri

• Asistime gjatë vozitjes : "DISTANC CONTROL"

• Klimë multifunksionale & Digjitale Funksionale

• Drrita të Mjegulle¨s në pjesën para dhe mrapa

• Sistem të zgjedhjes së vozitjes sipas dëshirës; ~ ECO ~ NORMAL ~ SPORT ~ INDIVIDUAL ~

• Gjamat Elektronik & me ngrohës funksionale

• Sistem te ulseve me ngohje dhe me masazhe

• Senzora parkingu para dhe pas funksional

• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat”

• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”

• Sistem të senzorit të shiut funksional

Çmimi sipas marrëveshjes

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel:

Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp 

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00