Volkswagen Golf 7 2014

Në Shitje

No: 8619373218

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

210957 km

No: 8619373218

Volkswagen Golf 7 2014

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

210957

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1400.00

Karburanti

Benzinë

Fuqia (ps)

0

Data3/28/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2014
KarburantiBenzinë
TransmisioniAutomatik
Km210957
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)1400.00
NgjyraZezë

VW GOLF VII 1.4TSI DSG HLBMT - i sapo Doganuar

Vetura eshtë e sapo ardhur nga Zvicera

Ju Garantojme per Kilometra 100 %

• 210957

• Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara

Disa nga karakteristikat e vetures jane:

•  Ccm: 1.4TSI - 140 PS / 103 KW

•  Viti 15.10.2013

• Modeli 2014

• Nderruesi i shpejtesive: Automatike

• Drrita të Mjegulles në pjesën para dhe mrapa

• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri

• Sistem informimi të rrugës nga navig. me anë të zërit

• Gjamat ©?olo®?™? të prodhuara nga prodhuesi

• Kamer Parkingu multifunksionale dhe digjitale

• Fullë Asistime gjatë vozitjes në vija të bardha

• Gjamat & Pasqyre Elektronike & me ngrohës • Sistem të ndërrimit të shpejtësive në timon

• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat” • Senzora parkingu para dhe pas funksinal • Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”

• Sistem të senzorit të shiut funksional

• Klimë multifunksionale & Digjitale

• Sistem të lidhjes Telefon-Veturë

• Ulëse me Ngrohje & me Buton

• Bordkompjuter

• Tempomat

• Sd Card

• Media /MP3

• CD-Player

• Blutetooth

• NAVi Media

• AUX-IN

• AirBag

• ESP

• ABS

Çmimi sipas marrëveshjes...

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel: 

Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp 

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00