Volkswagen Golf 7 2015

Në Shitje

No: 2587332937

€ 00.00

Lipjan, Kosovo

235000 km

No: 2587332937

Volkswagen Golf 7 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Lipjan, Kosovo

Km

235000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

184

Data6/3/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km235000
Fuqia (ps)184
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

GOLF 7 2.0 TDI

DSG GTD

184 HP

Viti 2015

I doganuar

Km 235000

 

045777027 044671846

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00