Volkswagen Golf 7 2015

Në Shitje

No: 5382221456

€ 21,000.00

Podujevë, Kosovo

200000 km

No: 5382221456

Volkswagen Golf 7 2015

Në shitje
€ 21,000.00

Vendndodhja

Podujevë, Kosovo

Km

200000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Benzinë

Data3/4/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2015
KarburantiBenzinë
TransmisioniAutomatik
Km200000
Motorri (cc)2.0
NgjyraKaltërt

VW GOLF 7 R

390HP

BENZIN

VITI: 2015

TEL +383 (0) 44 339 444

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 21,000.00