Volkswagen Golf 7 2015

Në Shitje

No: 6047691000

€ 18,000.00

Obiliq, Kosovo

97500 km

No: 6047691000

Volkswagen Golf 7 2015

Në shitje
€ 18,000.00

Vendndodhja

Obiliq, Kosovo

Km

97500

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/28/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km97500
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2000.00
NgjyraAri

GOLF 7 2.0 TDI VITI 2016 97000 KM AUTOMATIK PONORAM I DOGANUAR ---MUNDSI BLERJE PERMES BKT Kosova---- ----FINANCIMI 100% Tel : 044 843 258 & +38344100188 049 956 666

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 18,000.00