Volkswagen Golf 7 2015

Në Shitje

No: 6686139661

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

178335 km

No: 6686139661

Volkswagen Golf 7 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

178335

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1600.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data3/28/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km178335
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)1600.00
NgjyraHiri

VW GOLF SPORTSVAN 1.6TDI - i sapo Doganuar 

Vetura eshtë e sapo ardhur nga Zvicera

Ju Garantojme per Kilometra 100 %

• 178335

• Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara

 

Disa nga karakteristikat e vetures jane:

• Ccm: 1.6 TDI - 120 PS / 91 KW

•  Viti 10.01.2015

• Modeli 2016

• Nderruesi i shpejtesive: Automatik DSG

• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri

• Gjamat Color TM të prodhuara nga prodhuesi

• Fullë Asistime gjatë vozitjes ne vija te bardha

• Drrita të Mjegulle¨s në pjesën para dhe mrapa

• Gjamat & Pasqyre Elektronike & me ngrohës

• Senzora parkingu para dhe pas funksinale

• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”

• Sistem të senzorit të shiut funksional

• Klimë multifunksionale & Digjitale

• Sistem të lidhjes Telefon-Veturë

• Ulëse me Ngrohje dhe me buton

• Bordkompjuter

• Tempomat

• Sd Card

• Media /MP3

• CD-Player

• Blutetooth

• NAVi Media

• AUX-IN

• AirBag

• ESP

• ABS

Çmimi sipas marrëveshjes

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel: 

Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00