Volkswagen Golf 7 2015

Në Shitje

No: 6971657859

€ 00.00

Gjakovë, Kosovo

203222 km

No: 6971657859

Volkswagen Golf 7 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Gjakovë, Kosovo

Km

203222

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

1200.00

Karburanti

Benzinë

Fuqia (ps)

105

Data4/18/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2015
KarburantiBenzinë
TransmisioniManual
Km203222
Fuqia (ps)105
Motorri (cc)1200.00
NgjyraKaltërt

VW GOLF VII 1.2TSI HIGHLINE - i sapo Doganuar 

Vetura eshtë e sapo ardhur nga Zvicera

Ju Garantojme per Kilometra 100 % • 203222

• Mund t’i verifikoni ne serviset te Autorizuara

Disa nga karakteristikat e vetures jane: Ccm: 1.2TSI - 105 PS / 77 KW

Viti: 17.11.2015 ~ Modeli 2016

• Nderruesi i shpejtesive: Manual

• Drrita të Mjegulles në pjesën para dhe mrapa

• Sistem të navigacionit ndërkombëtarë të versionit të ri

• Gjamat Color TM të prodhuara nga prodhuesi

• Fulle Asistime gjate vozitjes në vija të bardha

• Gjamat & Pasqyre Elektronike & me ngrohës

• Sistem të ndërrimit të shpejtësive në timon

• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat”

• Senzora parkingu para dhe pas funksinal

• Sistem të ulseve me ngrohje & me buton

• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”

• Sistem të senzorit të shiut funksional

• Klimë multifunksionale & Digjitale

Çmimi sipas marrëveshjes

Për më shumë info na kontaktoni në nr. tel: 

Mob: +38344/125 700 Viber + WhatsApp

Mob: +38649/610 600 Viber + WhatsApp

Magjistrale - Gjakove - Prizren

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00