Volkswagen Golf 7 2016

Në Shitje

No: 0304027773

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 0304027773

Volkswagen Golf 7 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data7/5/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

Nr tel 049-160-160

Golf 7 2.0 tdi 150 ps

Automatik highline

Viti 2016

Me dogan

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00