Volkswagen Golf 7 2016

Në Shitje

No: 1061131771

€ 01.00

Prishtinë, Kosovo

280000 km

No: 1061131771

Volkswagen Golf 7 2016

Në shitje
€ 01.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

280000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

184

Data6/17/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km280000
Fuqia (ps)184
Motorri (cc)2000.0
NgjyraZezë

Vw Vw Golf 7

GTD

135 kW / 184 HP

Viti 2016

Automatik

 

 • Financim deri në 100% të vlerës së veturëss

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 01.00