Volkswagen Golf 7 2016

Në Shitje

No: 4012405727

€ 16,500.00

Prishtinë, Kosovo

240000 km

No: 4012405727

Volkswagen Golf 7 2016

Në shitje
€ 16,500.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

240000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Data3/4/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km240000
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

VW Golf 7

Viti: 2016

KM: 240000

Vetem me Dogane Te Paguar

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 16,500.00