Volkswagen Golf 7 2017

Në Shitje

No: 2365682572

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 2365682572

Volkswagen Golf 7 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

200

Data7/4/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)200
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

 VW Golf 7 2.0 TDI DSG Automatic G T D FaceLift Viti Prodhimit 2017 I Doganuar

+383 45 345 700 

+383 45 319 419

Per të tjera vetura: www.autoerisi.com Adresa:Veternik Prishtinë

Shitje për eksport (Sale forexportopportunity)

Asnjë aksident

Garancion në KM

Financim deri në 80% të vlerës së veturës.

Deri në 5 vite leasing

Mundësi ndërrimi me veturë.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00