Volkswagen Golf 7 2017

Në Shitje

No: 2751079978

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

127413 km

No: 2751079978

Volkswagen Golf 7 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

127413

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/21/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km127413
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

Volkswagen Golf VII

2.0 TDI

DSG

R Line

127413 km

Viti 2017

+383 44 400 005

+383 44 122 089

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00