Volkswagen Golf 7 2018

Në Shitje

No: 0955800410

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

160000 km

No: 0955800410

Volkswagen Golf 7 2018

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

160000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.60

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data4/12/2023
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km160000
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)1.60
NgjyraZezë

Është shitur, GOLF 7 1.6TDI DSG FACELIFT KM 160.000 KW 85 / PS 116 ONLY WITH THE DOGAN V. PRODUCTION 2018 Auto Bibaj sh.p.k ?? +383 (0)48 500 048 ?? autobibajshpk@hotmail.com ?? Bibaj, Ferizaj, Kosovo. #autobibaj #cardealership #ferizaj #kosovo #auto #vw

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00