Volkswagen Golf 7 2018

Në Shitje

No: 8026554381

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

140000 km

No: 8026554381

Volkswagen Golf 7 2018

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

140000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/24/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km140000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraZezë

VOLKSWAGEN GOLF 7 2.0TDI

DSG

FACELIFT JOIN MODEL

KILOMETRA:140.000 

VITI: 2018 

150PS

+383 44 799 795 +383 49 115 062

Mundësi ndërrimi me veturë

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00