Volkswagen Golf 7 2018

Në Shitje

No: 8775528339

€ 18,300.00

Ferizaj, Kosovo

180000 km

No: 8775528339

Volkswagen Golf 7 2018

Në shitje
€ 18,300.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

180000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.6

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

116

Data5/16/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km180000
Fuqia (ps)116
Motorri (cc)1.6
NgjyraHiri

Golf 7, 1.6, Diesel, Automatik, 08.2018

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 18,300.00