Volkswagen Golf 7 2018

Në Shitje

No: 9413188071

€ 15,100.00

Prizren, Kosovo

162642 km

No: 9413188071

Volkswagen Golf 7 2018

Në shitje
€ 15,100.00

Vendndodhja

Prizren, Kosovo

Km

162642

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

1.6

Karburanti

Diesel

Data3/13/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km162642
Motorri (cc)1.6
NgjyraBardhë

Çmimi 15.100€

VW GOLF VII

1.6

TDI

VITI:15/2/2018

KM:162642

KW:85

+383 44 504 054 

 

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

4.99

€ 15,100.00