Volkswagen Golf 7 2019

Në Shitje

No: 6331582108

€ 16,500.00

Prishtinë, Kosovo

197000 km

No: 6331582108

Volkswagen Golf 7 2019

Në shitje
€ 16,500.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

197000

Transmisioni

Manual

Motorri (cc)

1598

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/7/2023
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniManual
Km197000
Motorri (cc)1598
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraHiri
GarancionNo
Shkëmbimi

VW Golf VII 1.6 TDI FACELIFT 2019. I Doganuar. I Importuar nga Gjermania. IM7 * Viti i prodhimit 2019 * Nxemje ne Karrika * Pulla ne Vallon * Senzora Para dhe Mrapa * RADIO MAXI dhe TOUCHSCREEN * KLIMATRONIC * StarStop System * Pasqyret me nxemje * Bordkompjuter * ESP përfshirë ABS,EDL dhe ASR * Spoiler i pasmë në ngjyrë të trupit * 2 LED lexues para me krom dhe 2 mbrapa * 2 dritat në këmbë përpara * Kontrolli i klimës "Climatronic" me kontrollin e temperaturës me 2 zona, veçmas i kontrollueshëm majtas dhe djathtas * ParkPilot - sinjalet paralajmëruese të dëgjimit për pengesat e përparme dhe të pasme * Sistemi Start-Stop me rimëkëmbjen e energjisë frenuese * Sistemi i Larjes se Dritave i ngrohur automatikisht në pjesën e përparme * Sistemi me i ri i Navigacion me te gjitha Rruget e Regjistruara edhe Rruget e Kosoves * Shtresat e jashtme të pasqyrave dhe dorezat e derës në ngjyrë të trupit * Ulësja e vozitësit me rregullim të lartësisë * Disqe para dhe mbrapa, disqet e para me ftohje të brendshme * Mbrojtje kundër vjedhjes “Imobilizer” * Airbag anësorë në ulëset e para * Airbag sistemi i kokës për pasagjerët e parë dhe të pasëm * ISOFIX – Përgaditje për fiksimin e ulëses për fëmijë * Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje Autosalloni YLBERI 044 773 659 +383 45 859 839

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 16,500.00