Volkswagen Golf 7 2019

Në Shitje

No: 8250211993

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 8250211993

Volkswagen Golf 7 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.6

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

116

Data7/5/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf 7
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)116
Motorri (cc)1.6
NgjyraZezë

Golf 7 1.6 tdi 116ps automatik

Viti 2019

Me dogan

Nr tel 049-160-160

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00