Volkswagen Golf 7.5 2017

Në Shitje

No: 1177804427

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

131000 km

No: 1177804427

Volkswagen Golf 7.5 2017

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

131000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/19/2023
BrandVolkswagen
SerialGolf 7.5
Viti2017
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km131000
Motorri (cc)2000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

VW Golf 7.5 2.0 TDI DSG Automatic 2X Rline 110 Kw 150 Ps Viti Prodhimit 2017 I Doganuar Km 131000 me Liber servisi Prejardhje Nga Zvicra ???????? ?? +38345345700 ?? +38346777776

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00