Volkswagen Golf 7.5 2018

Në Shitje

No: 3599907087

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

140000 km

No: 3599907087

Volkswagen Golf 7.5 2018

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

140000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.6

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

116

Data5/29/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf 7.5
Viti2018
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km140000
Fuqia (ps)116
Motorri (cc)1.6
NgjyraZezë

VW GOLF 7.5 1.6TDI DSG

•FACELIFT•

KM : 140.000

DISTRONIC PLUS & ASSIST SYSTEMS

85KW / 116PS

VITI I PRODHIMIT 2018

DIESEL - BlueMotion TECHNOLOGY

AUTOMATIK DSG

VETEM ME DOGANË TE PAGUAR

 

049/550-888

049/456-000 

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00