Volkswagen Golf 7.5 2019

Në Shitje

No: 0016471089

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

178000 km

No: 0016471089

Volkswagen Golf 7.5 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

178000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1600

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/28/2023
BrandVolkswagen
SerialGolf 7.5
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km178000
Motorri (cc)1600
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraZezë
GarancionYes
Shkëmbimi

Golf 7.5 1.6 TDI Automatik KM: 178,000 KW: 85 PS: 115 Viti: 07/2019 Me dogan ??+383 44 759 792 ??Magjistralja Ferizaj - Prishtinë (kilometri 5-të) #autofaiku #golf7 #ferizaj #kosove

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00