Volkswagen Golf 7.5 2019

Në Shitje

No: 0625323277

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

110000 km

No: 0625323277

Volkswagen Golf 7.5 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

110000

Transmisioni

Automatik

Karburanti

Diesel

Front

2x2

Data2/10/2023
BrandVolkswagen
SerialGolf 7.5
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km110000
Mënyra e Tërheqjes
NgjyraBardhë
GarancionYes
Shkëmbimi

VW GOLF 7.5 FACELIFT 2018 1.6TDI MAN. 85KW 103K KM Tel.045 495 555

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00