Volkswagen Golf 7.5 2019

Në Shitje

No: 7982905835

€ 00.00

Ferizaj, Kosovo

0 km

No: 7982905835

Volkswagen Golf 7.5 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/29/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf 7.5
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraAri

VW GOLF 7.5 2.0TDI Sportsvan MATRIX

•HIGHLINE•

VITI 2019

CAMERA & DISTRONIC PLUS LANE ASSIST 

FRONT ASSIST PANORAMA

110KW / 150PS

DIESEL - BlueMotion TECHNOLOGY

AUTOMATIK DSG

ME DOGAN TE PAGUAR

 

049/550-888 

049/456-000

Location - Ferizaj

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00