Volkswagen Golf 7.5 2019

Në Shitje

No: 8347111163

€ 18,900.00

Ferizaj, Kosovo

140000 km

No: 8347111163

Volkswagen Golf 7.5 2019

Në shitje
€ 18,900.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

140000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.6

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

116

Data6/20/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf 7.5
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km140000
Fuqia (ps)116
Motorri (cc)1.6
NgjyraBardhë

Golf 7.5

Diesel

Automatik

Highline 2019

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 18,900.00