Volkswagen Golf 8 2019

Në Shitje

No: 2315726369

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

54000 km

No: 2315726369

Volkswagen Golf 8 2019

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

54000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

200

Data7/5/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf 8
Viti2019
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km54000
Fuqia (ps)200
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

Nr tel 049-160-160

Golf 8 2.0 3x R_line Matrix panoram I bardh perla full extra

Viti 2021

Kilometra 54000

Me qdo servis

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00