Volkswagen Golf 8 2020

Në Shitje

No: 5800637140

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

71000 km

No: 5800637140

Volkswagen Golf 8 2020

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

71000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2000.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/29/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf 8
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km71000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2000.0
NgjyraBardhë
 • Siguria

  ABS, ASR

 • Rehatia

  Pëlhurë / Lëkurë Ulëse

 • Ngasja

  Start/Stop, Shtatë-Shpejtësi, Timon Elektrik, Drejtim i rrotave të boshtit të pasëm, Rregullim i timonit, Timon Lëkure, Timon me Ngrohje, Cruise Control, Distancer

 • Aksesorë

  Felga Alumini, Dritare Elektrike, Panoram, Kapak Smart Deck, Derë Elektrike, Kukë Terheqëse

 • Dukshmëria

  Dritat (Bi Xenon), Dritat (Xenon), Drita (Senzor nate), Dritat (LED), Dritat (Halogen), Fara (përshtatëse), Dritat (Mjegulle), Larja e Fenerëve

 • Multimedia

  Telefon, Radio - Cd Player, Radio Kasetë, Audio Sistem, Radio - MP3 Player, GPS, Navigacion, 6+ Speaker, TV%26Navigation, USB/AUX, AUX, DVD Player, Entertainment Package, Bluetooth

VW GOLF VIII

2.0TDI

DSG STYLE VITI: 2020

KM 71.000

150PS

+383 49 400 503

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00