Volkswagen Golf 8 2020

Në Shitje

No: 7609143982

€ 25,900.00

Ferizaj, Kosovo

176000 km

No: 7609143982

Volkswagen Golf 8 2020

Në shitje
€ 25,900.00

Vendndodhja

Ferizaj, Kosovo

Km

176000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data7/8/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf 8
Viti2020
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km176000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 25,900.00