Volkswagen Golf 8 2021

Në Shitje

No: 2169021990

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

58000 km

No: 2169021990

Volkswagen Golf 8 2021

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

58000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

200

Data5/27/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf 8
Viti2021
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km58000
Fuqia (ps)200
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

VW GOLF 8 GTD 2.0 TDI DSG

VITI 2021

200 PS

KM 58.000

 

+38349234734

+38349863113

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00