Volkswagen Golf 8 2021

Në Shitje

No: 3307374238

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

67000 km

No: 3307374238

Volkswagen Golf 8 2021

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

67000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

200

Data7/9/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf 8
Viti2021
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km67000
Fuqia (ps)200
Motorri (cc)2.0
NgjyraHiri

Golf 8 2.0 R_line automatik

Viti 2021

Me dogan

I ardhur nga gjermania

Kilometra 67mi

Nr tel 049-160-160

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00