Volkswagen Golf 8 2021

Në Shitje

No: 5009672912

€ 00.00

Lipjan, Kosovo

100000 km

No: 5009672912

Volkswagen Golf 8 2021

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Lipjan, Kosovo

Km

100000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

150

Data5/27/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf 8
Viti2021
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km100000
Fuqia (ps)150
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

Golf 8 2.0 tdi

DSG 

Viti 2021

Km 100000 me dogan 

Mundësi ndërrimi me veturë

Shitje për eksport ( Sale for export opportunity )

 

Për më shum informacione na kontaktoni në: 045 777 027 / 044 671 846 

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00