Volkswagen Golf 8 2021

Në Shitje

No: 9604404037

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

90000 km

No: 9604404037

Volkswagen Golf 8 2021

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

90000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Benzinë

Fuqia (ps)

300

Data5/21/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf 8
Viti2021
KarburantiBenzinë
TransmisioniAutomatik
Km90000
Fuqia (ps)300
Motorri (cc)2.0
NgjyraBardhë

VW Golf GTI 8

ClubSport Edition

300Hp

Pano/Matrix

90000 km

Viti 2021

 

+383 44 400 005

+383 44 122 089

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00