Volkswagen Golf 8 2022

Në Shitje

No: 3545641758

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

73000 km

No: 3545641758

Volkswagen Golf 8 2022

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

73000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

200

Data7/5/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf 8
Viti2022
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km73000
Fuqia (ps)200
Motorri (cc)2.0
NgjyraHiri

Nr tel  049-160-160

Golf 8 R _line panoram matrix

Viti 2022

Me dogan

73000 km

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00