Volkswagen Golf R 2015

Në Shitje

No: 1468739589

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

147243 km

No: 1468739589

Volkswagen Golf R 2015

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

147243

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Benzinë

Fuqia (ps)

320

Data5/21/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf R
Viti2015
KarburantiBenzinë
TransmisioniAutomatik
Km147243
Fuqia (ps)320
Motorri (cc)2.0
NgjyraKaltërt

Volkswagen Golf 7R

2.0 TSI

DSG

4Motion

320Hp

ABT Black Pano

147243 km

Viti 2015

 

+383 44 400 005

+383 44 122 089

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00