Volkswagen Golf Sportsvan 2014

Në Shitje

No: 8055809500

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

0 km

No: 8055809500

Volkswagen Golf Sportsvan 2014

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

0

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1.6

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

0

Data7/6/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf Sportsvan
Viti2014
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km0
Fuqia (ps)0
Motorri (cc)1.6
NgjyraHiri

GOLF 7 SPORTSVAN 1.6 TDI AUTOMATIK DSG 2014

E SAPO DOGANUAR ME DOGAN TE PAGUAR.

VITI 24.10.2014 1.6 TDI AUTOMATIK. Km 204000. KARRIKAT ME NXEMJE. SENZORA. STAR STOP. AUTO HOLD. 

Nr tel 045 66 53 11

Magjistralja Prishtinë-Mitrovic 1 km nga rrethi i ismetit, ngjitur me Hib Petrolin.

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00