Volkswagen Golf Sportsvan 2015

Në Shitje

No: 2011778329

€ 14,800.00

Obiliq, Kosovo

181458 km

No: 2011778329

Volkswagen Golf Sportsvan 2015

Në shitje
€ 14,800.00

Vendndodhja

Obiliq, Kosovo

Km

181458

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

1600.00

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

105

Data5/17/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf Sportsvan
Viti2015
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km181458
Fuqia (ps)105
Motorri (cc)1600.00
NgjyraHiri

GOLF 7 1.6 TDI Sportvan VITI 2016 AUTOMATIK I DOGANUAR 184000 KM

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 14,800.00