Volkswagen Golf Sportsvan 2016

Në Shitje

No: 9292959202

€ 00.00

Prishtinë, Kosovo

136000 km

No: 9292959202

Volkswagen Golf Sportsvan 2016

Në shitje
€ 00.00

Vendndodhja

Prishtinë, Kosovo

Km

136000

Transmisioni

Automatik

Motorri (cc)

2.0

Karburanti

Diesel

Fuqia (ps)

100

Data7/5/2024
BrandVolkswagen
SerialGolf Sportsvan
Viti2016
KarburantiDiesel
TransmisioniAutomatik
Km136000
Fuqia (ps)100
Motorri (cc)2.0
NgjyraKuqe

Golf 7 Sportvan 2.0 automatik

Viti 2016

Kilometra 136000

Me qdo servis i ardhur nga Gjermania

Me dogan gjendje perfekte

Nr tel 049-160-160

Ky kalkulator bazohet në normën mesatare të interesit vetëm për qëllime llogaritëse. Normat e interesit janë subjekt i ofertave të bankës, ofertave të partnerëve tregtarë dhe kategorisë së klientëve që ju i përkisni. Për më shumë informacion, do të kontaktoheni nga punonjësit e Bankës.

Pagese Mujore

--

Pagesa Totale

--

Interesi (%)

5.99

€ 00.00